Strony www Jelenia Góra

Wykonujemy strony oparte o technologię WordPress, pozwala ona w bardzo łatwy i szybki sposób zarządzać wszelką treścią na stronie dzięki przejrzystemu i funkcjonalnemu panelowi. WordPress to obecnie najbardziej popularny system CMS, który rozwija się najszybciej. Dzięki prostocie jego obsługi zyskał szeroko grono zarówno twórców witryn jak i właścicieli blogów.

Jakie strony internetowe tworzymy?

Zawsze staramy się dostosować stronę do potrzeb klienta. Nie proponujemy od razu konkretnego rozwiązania, układu czy technologii. Pomimo, że w większości przypadków wykorzystujemy WordPressa, to nie zawsze korzystamy z niego – staramy się nie zamykać do końca w jednej technologii, a jedynie specjalizować się w niej zawsze uwzględniając istnienie przynajmniej kilku innych.

Pozycjonowanie stron www Jelenia Góra

Pozycjonowanie, to bardzo złożona i często zmieniająca się kwestia. Staramy się by wszelkie zmiany w wyszukiwarkach były przez nas odnotowywane.

Sklepy internetowe Jelenia Góra

Pomimo, że początkowo WordPress służył jedynie do tworzenia blogów, to z czasem i rozwojem platformy powstało wiele rozszerzeń, które sprawiły, że WP stał się idealnym narzędziem do wprowadzenia elektronicznej platformy handlowej z takimi rozwiązaniami jak płatności online, stany magazynowe czy generowanie faktur online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *